Wręczyliśmy statuetkę "Wydarzenia Roku 2017" - Jarmark Widuchowski [video]


Znamy pierwszego laureata naszego corocznego plebiscytu "Wydarzenie i Osobowość Roku". Jedna ze statuetek VIII edycji naszego konkursu trafiła do Gminy Widuchowa za Jarmark Widuchowski. 

Duże festyny odbywają się co roku w wielu miejscowościach naszego regionu, to tzw. święta miejscowości. Dlaczego więc zdecydowaliśmy się wyróżnić widuchowską imprezę?Jeszcze trzy lata temu mało kto słyszał o "Jarmarku Widuchowskim", choć wydarzenie odbywała się cyklicznie od wielu lat. Ta sytuacja zmieniła się w 2015 roku, dobór artystów oraz atrakcji, między innymi tych pokazujących, ze miejscowość leży nad Odrą spowodował, że Widuchową odwiedzali nie tylko okoliczni mieszkańcy.

- Jarmark Widuchowski to przede wszystkim dwa dni wydarzenia, pierwszy dzień, pierwszy wieczór to przypomnienie wszystkim naszym mieszkańcom i gościom, że leżymy nad Odrą. Na Bulwarach Rybackich odbywa się wiele fantastycznych wydarzeń. W ubiegłym roku mieliśmy śpiewaków operowych, muzykę włoską, wcześniej zespół Szczecinianie, cyganie grający jazz - mówi nam wójt Widuchowej Anna Kusy - Kłos.

Statuetkę wręczył redaktor naczelny portalu chojna24.pl Przemysław Kaweński.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza