Wylicytuj koszulkę Grosickiego podczas charytatywnego turnieju w Nawodnej"Głowy w ruch, nogi w ruch razem walczmy o Kasi słuch", pod takim hasłem 20 stycznia o godz. 10:00 w hali sportowej w Nawodnej, odbędzie się halowy turniej piłkarski chłopców rocznik 2004 i młodsi.

Głównym organizatorem turnieju jest Firma Apexim AB, przy współudziale Centrum Kultury w Chojnie, oraz środowiska lokalnego w Nawodnej. Celem turnieju jest wsparcie finansowe małej Kasi Jarosz (8 miesięcy) która choruje na dużą wadę słuchu.


Do rywalizacji sportowej przystąpi 8 zespołów: UKS Morzycko Moryń, UKS Łabędź Widuchowa, FC Schwedt 02 - Niemcy, MKS Odra Chojna, Świt Skolwin, Mieszko Mieszkowice, Osadnik Myślibórz, UKS Dębno.


Wszystkie zespoły otrzymają okazałe pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, ufundowane przez Firmę Apexim AB. Dodatkowo Centrum Kultury w Chojnie organizuje licytację koszulki reprezentanta Polski Kamila Grosickiego z autografem. Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji poprzez adres email: ckchojna@gmail.com, Facebook lub telefonicznie (690 012 321).
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza