Złodziej ukradł przedmioty o wartości przekraczającej 25 tysięcy złotych


W ostatnich dniach do policji zgłoszono dwa włamania. Do jednego z nich doszło na terenie gminy Trzcińsko Zdrój, gdzie łupem złodzieja padła... butelka wódki i wina. Do drugiego włamania doszło w Gryfinie, tam złodziej ukradł przedmioty o łącznej wartości przekraczającej 25 tysięcy złotych. 

Komisariat policji w Chojnie został powiadomiony, że dokonano włamania do domku letniskowego po uprzednim wyłamaniu deski w drzwiach na szkodę mieszkańca Szczecina. Do włamania doszło prawdopodobnie w ubiegłym roku. Z domku zabrano dwie butelki napojów alkoholowych (wódkę i wino) o łącznej wartości 40 złotych.

W niedzielę 21 stycznia ok godz. 16 Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie przyjęła zgłoszenie o włamaniu do pomieszczeń mieszkalnych przy ulicy Pionierów w Gryfinie. Złodziej wszedł do środka po uprzednim wyłamaniu okna. Skradziony został aparat fotograficzny Nikon o wartości 1000 złotych, lornetka o wartości 7000 złotych, akcesoria fotograficzne, dwa plecami i biżuterię o wartości przekraczającej 15 tysięcy złotych. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza