Już teraz zapisz się do Akademii Zdrowia


O tym, że pływanie jest bardzo zdrowe nie musimy nikogo przekonywać. Ma ono zbawienny wpływ na prawidłowy rozwój dziecka, naszą sylwetkę, stawy, układ krążenia, układ oddechowy, nasze samopoczucie - można by wymieniać jeszcze długo, jednak aby w pełni korzystać z dobrodziejstw jakie daje ta forma rekreacji, musimy pływać w pełni tego słowa znaczeniu.

Akademia Zdrowia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i zaprasza do udziału w kursie pływania. Zajęcia odbywają się na basenach w Schwedt i Myśliborzu. 
  • Schwedt  - poniedziałki, piątki i soboty, 
  • Myślibórz - środy i soboty. 
Na sobotnie zajęcia w Schwedt zorganizowany jest dojazd.

Do udziału w kursach zaproszone są przede wszystkim dzieci jak i młodzież. Organizatorzy jednak nie wykluczają osób dorosłych - również i tam rośnie coraz większa grupa.

Na kursie można nauczyć się pływać a przede wszystkim udoskonalić swoje umiejętności w taki sposób, aby w pełni korzystać z walorów zdrowotnych jakie niesie ze sobą pływanie. Zapraszamy już 5 letnie szkraby. Górnej granicy wieku nie ma. - mówi nam Jacek Prętki, instruktor -  Zaczynamy w Schwedt 26.02.2018r, w Myśliborzu 21.02.2018r. - dodaje

Więcej można dowiedzieć się na profilu facebookowym Akademii Zdrowia, a zgłoszenia przyjmuje i szczegółowych informacji udziela Jacek Prętki pod nr Tel. 502979243
 Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza