Reklama [góra]Kino Premierowe w Trzcińsku Zdrój [video]


Trzcińskie Centrum Kultury zaprasza na  kolejne kinowe premierowe tym razem mieszkańcy miasta oraz regionu będą mogli obejrzeć między innymi  Pszczółka Maja , Podatek od miłości.


Seans filmowy zaplanowany jest na 22 lutego (czwartek ) jako pierwsza na ekranie pojawi się Pszczółka Maja Miodowe Igrzyska .Dwie godziny później zobaczymy polską komedie romantyczną Podatek od Miłość na koniec będzie można obejrzeć Nowe Oblicze Greya 
  • Pszczółka Maja Miodowe Igrzyska   godz 16:00 
Druga część szalonych i zabawnych perypetii najsłynniejszej pszczółki świata. Tym razem Maja i Gucio wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, których stawka okaże się wyjątkowo wysoka.

W ulu aż huczy od sensacyjnych wieści! W pszczelej stolicy odbyć się mają Miodowe Igrzyska. Maja marzy, by wziąć w nich udział. Niestety mieszkańcy ula nie zostają na nie zaproszeni.

Na domiar złego Cesarzowa żąda oddania połowy miodowych zbiorów na potrzeby sportowców. Królowa gotowa jest się pogodzić z poleceniami przełożonej, ale Maja od dziecka jest buntowniczką. A nic nie złości jej bardziej niż jawna niesprawiedliwość. 

Wyrusza, więc do stolicy, by powiedzieć Cesarzowej, co myśli o niej i jej nakazach. I nawet Guciowi nie uda się jej powstrzymać przed wpakowaniem się w kłopoty. Zuchwałość Mai zostanie ukarana: pszczółka musi wystartować w zawodach, ale jeśli przegra jej ul straci całe zapasy na zimę. Cesarzowa nie podejrzewa nawet, na co stać tę małą.


  • Podatek od Miłość godz 18:00
Komedia romantyczna o miłości, którą można spotkać wszędzie, nawetw Urzędzie Skarbowym. Surowa inspektor Klara ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana, który przez niefrasobliwość i dobre  serce popadł w kłopoty podatkowe. 

Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. 

Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?

  • Nowe Oblicze Greya godz 22:00 
Trzecia część ekranizacji światowego bestselleru - trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.


Informacje biletowe 
18 zł – bilet normalny
16 zł – bilet ulgowy
14 zł – bilety dla grup zorganizowanych

(szkoły, stowarzyszenia, zakłady pracy, itp. – min. 20 osób)zakup tylko w dniu projekcji po wcześniejszej rezerwacji – tel. 91 414 80 43.

Sprzedaż biletów w sekretariacie Trzcińskiego Centrum Kultury (ul. Młyńska4, Trzcińsko-Zdrój)

Bilety (poza grupowymi) można również zakupić na stronie internetowej: www.zakrzywienieczasoprzestrzeni.plw zakładce BILETY

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.