Dni Chojny jednak bez Pazury? Poznaliśmy główną gwiazdę tegorocznego festynu [video]


Jak już wiemy, tegoroczne święto miasta w Chojnie ma być wielkim wydarzeniem z udziałem gwiazd. W styczniu podawaliśmy nazwiska pierwszych artystów, którzy mieli zaprezentować się podczas imprezy. 

Dni Chojny odbędą się w weekend 8 i 9 czerwca 2018 roku pod nazwą "Polsko-Niemiecki Festyn Rekreacyjny - Chojna 2018". Tematem przewodnim będzie mundial.

Tegoroczna gwiazda festynu w Chojnie

Polski wokalista i finalista trzeciej edycji X Factor. Jest również założycielem i liderem zespołu. Grzegorz Hyży - to jego będziemy mogli usłyszeć na żywo już 8 czerwca (tj. piątek) br w Chojnie.

W kwietniu 2014 roku ukazał się debiutancki singel Hyżego, "Na chwilę", który dotarł do pierwszego miejsca polskiego zestawienia airplay. Utwór zapowiadał pierwszy album studyjny wokalisty pt. Z całych sił, którego premiera odbyła się 27 maja 2014 roku. Współautorem i współproducentem płyty został Bartosz Tabb Zielony


Dni Chojny jednak bez Pazury?

Jak się okazało, podczas tegorocznych dni Chojny na scenie zabraknie Cezarego Pazury, który z powodów prywatnych musiał odmówić występu. O jego udziale na tegorocznym festynie pisaliśmy w artykule: Wracają Dni Chojny! Tegoroczny festyn z udziałem gwiazd.

Oficjalne oświadczenie i więcej informacji na ten temat przedstawimy wkrótce.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza