kawenski.pl: nowy projekt naszego reportera, który ukazał się w pyrzyckiej gazecie


Zawód reportera, dziennikarza wymaga wiele poświęceń i wyrzeczeń. Jednak niewielu z nas zastanawia się jaką drogę musieli oni przebyć aby przekazać nam informację. Naszą pracę zza kulis postanowił przedstawiać nasz reporter na swoim blogu.

Strona kawenski.pl - z drugiej strony obiektywu, poświęcona została całkowicie pracy i pasji Przemysława Kaweńskiego. Przedstawia on tam zawód dziennikarza "od kuchni". Dzięki temu, możemy dowiedzieć się jak wygląda dzień czy też np. tworzenie materiałów wideo dla naszego portalu chojna24.pl

- dla osób które nie ogarniają internetów mamy wersje papierową wywiadu z Damianem Michałowskim, w którym to dowiecie się jak wyglada praca w Radiu Zet, na Wyspie Przetrwania oraz w 4FUNie - pisze na swoim profilu społecznościowym Przemek, którego rozmowa z Damianem ukazała się w pewnej gazecie.

"Internet w wersji papierowej"

Wywiadem, jak i całym projektem, zainteresowała się gazeta pyrzycka: Życie Pyrzyc, która postanowiła umieścić to u siebie w kategorii lifestyle. Gazeta ta ma również portal internetowy pyrzyce24.eu

Rozmowa z Damianem Michałowskim (prezenter Radia Zet) objęła aż dwie strony. Zawarte jest tam wiele ciekawostek oraz informacji o których nie wiedzieliśmy a dzięki którym świat dziennikarzy staje się nam bardziej dostępny i przejrzysty - Zazwyczaj słuchaczom wydaje się, że wejście 30 sekundowe na antenę jest brane "spod palca". Wszystko jednak jest wypracowane kilkadziesiąt godzin a nawet kilka dni wcześniej. Już w środę rozpoczynam planowanie działań na nadchodzący weekend. - mówi Damian Michałowski w rozmowie z Przemkiem.

Wywiad został przeprowadzony telefonicznie. Przemek wpierw jednak skontaktował się z Damianem mailowo w celu przedstawienia i opisania projektu - cieszyłem się bardzo, że otrzymałem pozytywną odpowiedź - mówi autor wywiadu. - Cały wpis, po uporządkowaniu, został wysłany późnej do pana Damian w celu weryfikacji i ostatecznej akceptacji. W prywatnej rozmowie napisał, że bardzo mu się podoba no i życzył powodzenia w dalszych działaniach - dodaje.

Z drugiej strony obiektywu

W lutym tego roku, na stronie kawenski.pl została stworzona nowa kategoria: Z drugiej strony obiektywu, w której to Przemysław Kaweński przeprowadza wywiady ze znanymi dziennikarzami. Tym razem to oni opowiadają o swojej pracy. Jego pierwsza rozmowa została przeprowadzona z w/w Damianem Michałowskim, prezenterem radiowym Radia Zet, prowadzącym program Wyspę Przetrwania na Polsacie oraz prezenterem w muzycznej stacji telewizyjnej 4FUN.TV. 

W czwartek 15 marca na blogu pojawił się kolejny wpis. Tym razem z Maćkiem Jabłońskim. Kibice skoków narciarskich na pewno będą kojarzyć tego dziennikarza.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza