Niesamowity weekend dla Pracowni Wokalnej Aleksandry Bałachowskiej


Nagrody i wyróżnienia podczas IV Dębnowskiego Festiwalu Muzycznego "Qltura Dźwięku" oraz kwalifikacja na Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie. Ten weekend, Pracownia Wokalna Aleksandry Balachowskiej, która działa przy Centrum Kultury w Chojnie z pewnością zapamięta na długo.

Za nami już IV edycja Dębnowskiego Festiwalu Muzycznego "Qltura Dźwięku" -  Przesłuchania konkursowe trwały dziesięć godzin. Zaprezentowały się 73 podmioty z Dębna, Drezdenka, Boleszkowic, Mieszkowic, Chojny, Kostrzyna nad Odrą, Rzepina, Troszyna, Zielina, Cedyni, Trzcińska-Zdroju i Morynia. Poziom był wysoki i niezwykle wyrównany - czytamy na stronie społecznościowej organizatora tego festiwalu.

Festiwal Muzyczny "Qltura Dźwięku", na nim to właśnie wystąpili soliści, którzy na co dzień są pod opieką Aleksandry Bałachowskiej. Wyróżnienie otrzymali: Rafał Kowal, Hanna Ferfet oraz Wanesa Adamska. Miejsce na podium, jako jedyna z tej ekipy, wyśpiewała sobie Martyna Bartosewicz zdobywając II nagrodę.

Kolejne sukcesy i wyróżnienia

To nie koniec weekendowych nowinek. Jak się okazuje, na oficjalnej stronie społecznościowej Pracowni wokalnej Aleksandry Bałachowskiej możemy czytać, że Hanna Ferfet zakwalifikowała się do Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Bez wątpienia jest to jeden z największych sukcesów młodej wokalistki. Dodatkowo, jak mówi nam trenerka wokalna Hani, Aleksandra Bałachowska - Hania, od pani dyrektor z Dębnowskiego Ośrodka Kultury, otrzymała zaproszenie aby wystąpiła podczas dni miasta. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza