Wanesa Zagórska i Hania Ferfer jadą na I Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki "Dolnośląska Nutka"


Kolejny duży sukces wokalistek Pracowni wokalnej Aleksandry Bałachowskiej. Tym razem 8-latki: Wanesa Zagórska i Hania Ferfet zakwalifikowały się do I Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki "Dolnośląska Nutka".

Szczęśliwą informację możemy czytać w poście umieszczonym na stronie facebookowej Pracowni wokalnej Aleksandry Bałachowskiej - Komisja artystyczna po przesłuchaniu 232 prezentacji wokalnych, zakwalifikowała 125 wykonawców, którzy zaprezentują się w 4 kategoriach wiekowych. W jury konkursu zasiądą między innymi Grażyna Łobaszewska i Szymon Wydra. Nasze zdolne 8-łatki powalczą o nagrody festiwalowe już 7 kwietnia

Talenty młodzieży z całej Polski oceniać będą: Grażyna Łobaszewska, Magdalena Ptaszyńska, Jerzy Petersburski Jr i Szymon Wydra. Honorowy Patronat nad Festiwalem objął Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

Festiwal odbędzie się od 7 do 8 kwietnia br w Dolnośląskim Inkubatorze Art-Przedsiębiorczości w Bielawie. Składa się on z trzech części: eliminacji wstępnych (materiał demo), konkursu wokalnego"na żywo" i koncertu galowego.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza