"Wpadło" aż trzech nietrzeźwych kierowców, rekordzista miał prawie 3 promile


Tylko w minionym tygodniu policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców. Rekordzista "wydmuchał" blisko 3 promile. 

We wtorek 6 marca w miejscowości Parsówek w gminie Gryfino policjanci ujawnili, że kierujący samochodem marki Opel 29-letni mieszkaniec powiatu pyrzyckiego znajduje się pod wpływem alkoholu, badanie wykazało 2,75 promila alkoholu.

Dwa dni później, w czwartek 8 marca policjanci w trakcie kontroli w Gryfinie przy ulicy Armii Krajowej zatrzymali nietrzeźwego kierowcę Mitsubishi, mieszkaniec powiatu gryfińskiego miał 1,9 promila alkoholu i dodatkowo zakaz prowadzenia pojazdów.

Do kolejnego ujawnienia nietrzeźwego kierującego doszło podczas kontroli w Osinowie Dolnym (gmina Cedynia) w sobotę 10 marca. Mieszkaniec powiatu gdańskiego kierujący Peugoetem miał 1,5 promila alkoholu.

W sobotę pisaliśmy o obywatelskim zatrzymaniu dokonanym przez ratowników pogotowia, kierowca pojazdu ewidentnie był pod wpływem alkoholu, niestety wraz z pasażerem oddalili się z miejsca przed przyjazdem policji.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza