DJ z naszego regionu na Euforii Dźwięku? Potrzebne są wasze głosy!


Jeszcze dwa miesiące temu miał okazję wziąć udział w największym klubowym festiwalu w Szczecinie. Dzisiaj, jego kolejnym celem jest Euforia Dźwięku organizowana w Barlinku.

Po raz kolejny zapraszamy Was na magiczną plażę w Barlinku, gdzie w ciągu dwóch nocy, usłyszycie plejadę gwiazd tanecznej muzyki elektronicznej! - zapowiadają organizatorzy na swojej oficjalnej stronie internetowej. - Takiej edycji jeszcze nie było! Już dziś wyobraźcie sobie scenę na plaży, piasek pod butami, wysokiej klasy nagłośnienie, oświetlenie, ekrany led, pirotechnikę i niepowtarzalny klimat, który wspólnie z Wami tworzymy od 11 lat! - dodają.

Organizatorzy postanowili ogłosić konkurs dla DJ-ów. Do wygrania jest występ na żywo podczas tegorocznej imprezy. Artyści sceniczni nadsyłali swoje sety, organizatorzy wybrali najlepszych. Drugi etap należy już tylko i wyłącznie do nas. Pośród trzynastu najlepszych znalazł się Krzysztof Uścinowicz, DJ Snaypi. 25-latek pochodzi z Bielinka w gminie Cedynia, prowadzi między innymi dyskoteki w mieszkowickim lokalu Stodoła.

Nie pozostało nam nic jak tylko zagłosować na naszego lokalnego artystę.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza