Dramat mieszkańca Chojny za granicą - Piotr Trepanowski poważnie zachorował i potrzebuje pomocy!


Piotr Trepanowski pochodzi z Chojny, kilkanaście dni temu trafił do szpitala w Londynie, po tym jak poczuł silny ból barku. Okazało się, że poważnie zachorował i jest sparaliżowany. Piotr jest młodym człowiekiem i potrzebuje naszej pomocy!

Piotr od kilku lat przebywa w Wielkiej Brytanii. 3 marca mężczyzna poczuł silny ból i zadzwonił na numer alarmowy, trafił do szpitala w Londynie.

To historia która porusza serca

Postawiono diagnozę - zapalenie rdzenia kręgowego. Jest to bardzo rzadka choroba, zdarza się czterem osobom na milion. Piotr ma nieszczęście być jedną z nich. Zapalenie rdzenia kręgowego może pojawić się z wielu przyczyn.

Piotrek przez pierwsze dwa tygodnie pobytu w szpitalu walczył o życie, m.in. przebył ostre zapalenie płuc. Aktualnie nie oddycha samodzielnie. Porozumiewa się za pomocą ruchu ust i oczu.Urodził się 12.12.1988 roku w Szczecinie, a od 4 lat mieszka i pracuje w Londynie.


Na stronie www.gofundme.com/let039s-get-peter-back-on-feet można wypłacać pieniądze.  Rusza również polskie konto bankowe.  pomagam.pl/PiotrTrepanowski

Obecnie pieniądze otrzymywane w ramach ubezpieczenia nie pozwalają pokryć kosztów wynajmu pokoju, wyżywienia i dojazdu do szpitala dla mamy Piotrka. 

Po wyjściu ze szpitala dodatkowo pieniądze będą potrzebne na pokrycie kosztów rehabilitacji, której nie obejmuje ubezpieczenie, wynajęcie mieszkania dostosowanego do możliwości ruchowych Piotra, zakup leków oraz sprzętu rehabilitacyjnego.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza