Grand Prix Powiatu Gryfińskiego w MTB już w najbliższą niedzielę!


W najbliższą niedzielę 8 kwietnia w Przyjezierzu (gm. Moryń) odbędzie się Grand Prix Powiatu Gryfińskiego w MTB. Zawody są rozgrywane w ramach cyklu Zachodnia Liga MTB i są tegoroczną drugą rundą w tym cyklu. 

Dystanse na których będą się ścigać zawodnicy to: 13 km (dla dzieci młodszych z opiekunem) oraz dystans MINI wynoszący 24 km i wyścig główny MEGA wynoszący 52 km. 

W kategoriach MINI i MEGA będą osobne klasyfikacje dla mężczyzn i kobiet – mieszkańców powiatu gryfińskiego. Wśród zawodników oraz kibiców zostaną tradycyjnie rozlosowane 2 rowery oraz inne nagrody rzeczowe. Regulamin zawodów znajduje się na stronie www.zlmtb.com natomiast zapisy w zakładce www.zlmtb.com/harmonogram

Oprócz rowerzystów organizatorzy zapraszają także motocyklistów na inaugurację sezonu motocyklowego w powiecie gryfińskim. Wszystkich sympatyków rowerów i motocykli zapraszamy do kibicowania zawodnikom oraz oddawania krwi, ponieważ w godz. 11.00 – 15.00 będzie prowadzona Akcja Krwiodawstwa. W samo południe o godz. 12.00 będzie sprawowana msza święta a start zawodników nastąpi o godz. 13.00. Dekoracja zawodników rozpocznie się o godz. 16.00 a po jej zakończeniu nastąpi losowanie nagród. Wydarzenie dofinansowano ze środków powiatu gryfińskiego.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Wojciech Konarski – starosta powiatu gryfińskiego, Józef Piątek – burmistrz Morynia, Gabriela Kotowicz – burmistrz Cedyni i Andrzej Salwa – burmistrz Mieszkowic.

Sponsorzy główni: Zespół Portów Szczecin i Świnoujście S.A., ENEA Oświetlenie Sp. z o.o., ENEA Operator Sp. z o.o., SGB – Bank Spółdzielczy w Chojnie, Kontener Serwis, Espadon

Sponsorzy wspierający: CAPRI – restauracja, kawiarnia i pizzeria w Chojnie, COOLBIKE, ARTGRAF, szybkidruk24.pl
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza