Reklama [góra]


Morzycko zagra z Osadnikiem Myślibórz, mecz w środę w Moryniu


W środę 25 kwietnia zostanie rozegrania zaległa kolejka spotkań w regonie. Jednym z hitów  będzie czwartoligowe starcie Morzycko - Osadnik .

Spotkanie ligowe na stadionie miejskim w Moryniu to stracie niemal dwóch innych światów, zespól gospodarzy przeżywa kolejny znakomity sezon w swojej historii. Goście natomiast są w totalnej rozsypce, od dawna zajmują w tabeli ostatnie miejsce.

O przedmeczowe komentarze poprosiliśmy trenera Morzycka oraz zawodnika Osadnika. 

Piotr Janicki (trener Morzycka) - jeśli chodzi o zaległą XXI kolejkę IV ligi z Osadnikiem Myślibórz to na pewno będziemy chcieli umocnić się na drugim miejscem w lidze, udało się po ciężkim spotkaniu z MKP Szczecinek utrzymać ośmio punktową przewagę nad trzecim zespołem. Mamy zaległe spotkanie z Osadnikiem, zrobimy wszystko co w naszych siłach aby ta przewaga wzrosła do 11 pkt. co pozwoli nam spokojnie utrzymać tak wysokie miejsce na koniec obecnych rozgrywek. Celem przed rozpoczęciem rundy rewanżowej była obrona II miejsca i na tym się obecnie koncentrujemy.

Patryk Korzeniewicz (prawy pomocnik Osadnika) - na pewno będzie to ciężki mecz z wiceliderem ale nie poddamy się i spróbujemy sprawić im jak najwięcej problemów, tym bardziej, że wszystkie mecze które rozgrywamy są wyrównane i nie odstajemy widocznie od rywali, mimo naszego miejsca w tabeli.

Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Moryniu w środę 25 kwietnia, pierwszy gwizdek o godz 18:00.

foto/Facebook.com/archiwum 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.