Pracowania wokalna w dwóch rożnych regionach Polski - jak poszło wokalistkom?


Do Bydgoszczy i do Bielaw: Pracownia Wokalna Aleksandry Bałachowskiej w miniony weekend podbijała dwa różne regiony Polski. Jak poszło naszym wokalistkom?

Sukcesy w Bydgoszczy

Na Festiwal Piosenki Europejskiej Canto Cantare do Bydgoszczy wybrały się: Wanesa Adamska oraz Martyna Bartosewicz - Niesamowita atmosfera festiwalu zaowocowała wyróżnieniem dla Wanesy Adamskiej i II miejscem dla Martyny Bartosewicz - czytamy na profilu społecznościowym pracowni. 

Wokalistki otrzymały również nominację do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki bez Granic Golden Voice w Jędrzejowie. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dolnośląska Nutka

Hania Ferfet i Wanesa Zagórksa wybrały się do Bielaw. Tam, talenty młodzieży z całej Polski oceniali: Grażyna Łobaszewska, Magdalena Ptaszyńska, Jerzy Petersburski Jr oraz Szymon Wydra.

- Niestety nie udało nam się tym razem nic zdobyć ale wyciągnęłyśmy z tego ogromne doświadczenie - mówi nam instruktor Aleksandra Bałachowska.

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dolnośląska Nutka to pierwsza taka impreza w tamtym regionie. Składa się ona z trzech części: eliminacje wstępne (materiał demo), konkurs wokalny na żywo i koncert galowy.

Chojnę reprezentowała również Paulina Cholewa.Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza