Środa z Pucharem Polski - zagra Morzycko i Osadnik
W środę 11 kwietnia dwie drużyny z regionu rozegrają spotkania w ramach Pucharu Polski 

Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej

Osadnik Myślibórz (IV liga) zagra mecz zaległy piątej rudny rozgrywek. Ich przeciwnikiem będą rezerwy Pogoni Szczecin (III liga). Kibice i zawodnicy pierwszy gwizdek usłyszą o godz. 17:00. Mecz rozegrany zostanie na stadionie przy ulicy 11 Listopada.

Pogoń Szczecin


Duma Pomorza to zespół prowadzony przez Pawła Sikorę kadra złożona głównie z wychowanków oraz lokalnych talentów. Od czasu do czasu w kadrze meczowej III ligowej drużyny pojawią się piłkarze ekstraklasy, między innymi Łukasz Zwoliński. Po 22 kolejkach, w swojej lidzie zajmują siódme miejsce.

Morzycko vs. Skolwin

W szóstej rundzie Morzycko Moryń, czwartoligowa rewelacja, przed własną publicznością zagra ze Świtem Skolwin (III liga). Rozpoczęcie pojedynku o godz. 17:30 na stadionie przy ulicy Odrzańskiej.

Świt to lider trzeciej ligi bałtyckiej, trenerem zespołu jest Paweł Ozga. Warto zaznaczyć, że w barwach klubu występuje Paweł Krawiec (rocznik 92). Zawodnik, który swoją przygodę z piłką nożną rozpoczynał od lokalnych ekip między innymi w Sekwoji Brwice, Liderze Chojna i Odrze Chojna.

foto/archiwum
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza