Wędkarze z koła PZW Odra Chojna rozpoczęli zmagania spławikoweWędkarze z koła PZW Odra Chojna rozpoczęli zmagania spławikowe o miano najlepszego spławikowego zawodnika w 2018 roku. 

Pierwsza tura zawodów odbyła się w niedzielę 15 kwietnia a miejscem zmagań był zbiornik Sicina w Pyrzycach. Poza wędkarzami z Chojny tego dnia swoje zawody rozgrywali również wędkarze z koła "Wędkarz" , tym samy wzorem lat poprzednich wędkarze z Chojny wspólnie przystąpili do rywalizacji o puchar Sklepu Dendrobena w Pyrzycach. 

Udział w zawodach wzięło około 30 zawodników. Wyniki jak na tę porę roku nie robiły wrażenia gdyż zaczynały się 200g na 3600g kończąc. Klub wędkarski POMOT Chojna reprezentowało pięciu zawodników. Najwyżej sklasyfikowany został Kamil Skiba 2680g., który ukończył zmagania na 3 miejscu. Następny z wynikiem 2570g. był Paweł Bucyk, a Mariusz Strzelczyk uzyskał 5 lokatę z wagą ryb 2540g. Tomasz Bielecki uzyskał wagę 2230g., natomiast Marek Wysokiński ukończył zmagania z wagą 1910g.

Już w najbliższą niedzielę 22 kwietnia w Szczecinie na Wyspie Puckiej, Chojna i zarazem Koło wędkarskie nr 84 ODRA będzie reprezentowane przez dwie drużyny WKS POMOT Chojna ( P.Bucyk, M. Strzelczyk, M. Wysokiński) i WKS ODRA Chojna ( Kamil Skiba, Tomasz Bielecki, Marcin Przybyła). 

Warto przypomnieć, że w tym roku mamy dwóch przedstawicieli w spławikowej Kadrze Okręgu Szczecin ( M. Strzelczyk, M. Wysokiński ) a kolejnych dwóch zawodników ( Bucyk, Bielecki) uzyskało automatyczny start w Spławikowych Mistrzostwach Okręgu planowanych na początku czerwca br. w Pyrzycach.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza