Marcin Sarnecki z Trzcińska walczy o Puchar Świata [foto] [video]


W szwedzkim Värmland trwają sportowe zmagania o Puchar Świata w Piłce Nożnej INAS World Football Championships 2018. W turnieju biorą udział również Biało-Czerwoni.

INAS World Football Championships to organizowany co cztery lata międzynarodowy piłkarski event, w którym udział biorą sportowcy z trudnościami.

W narodowych barwach występuje kapitan Orła Trzcińsko-Zdrój Marcin Sarnecki. W mistrzostwach zawodnik występuje na pozycji obrońcy. Jest to już piąty występ piłkarza z naszego regionu w Mistrzostwach Świata. Z rozgrywek w poprzednich latach przywoził już medale: złoty oraz brązowy. Oprócz gry na murawie był w Ekwadorze na halowych MŚ.Obecnie Marcin ma za sobą dwa zwycięskie spotkania grupowe. W meczu z Japonią Polacy zwyciężyli 2:1, zaś z Rosją 4:2. W ostatnim pojedynku w grupie nasi zmierzą się z Arabią Saudyjską.

Zobacz tabelę polskiej grupy:
  1.  Arabia Saudyjska – 6
  2.  Polska – 6
  3.  Federacja Rosyjska – 0
  4.  Japonia – 0.
Mecze na żywo oraz retransmisje można oglądać w serwisie YouTube na kanale INAS. Fotorelacja dostępna jest na oficjalnym fanpage'u rozgrywek.Źródło: INAS.com /YouTube.com/Orzeł Trzcińsko-Zdrój
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza