Nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy audi. Wymusił pierwszeństwo i wywrócił motorowerzystę [video]


Kierujący samochodem marki Audi wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu w centrum Chojny. Efektem zajścia było wywrócenie się motorowerzysty, który, chcąc uniknąć zderzenia, zaczął gwałtownie hamować. 

Do tego zdarzenia doszło w czwartek 9 sierpnia po godzinie 14:00. Audi skręcało w ul. Jagiellońską, a jego kierowca, nie zważając na to, że z naprzeciwka jedzie jednoślad, skręcił. Kierujący motorowerem gwałtownie zahamował i wywrócił się. Na szczęście nic mu się nie stało, ale według kierowcy, którego kamera umieszczona w samochodzie nagrała film, czerwone Audi nawet się nie zatrzymało.


W sobotę z naszą redakcją skontaktował się kierowca Audi, który powiedział, że po całym zdarzeniu zatrzymał się kilkanaście metrów dalej, podbiegł do motorowerzysty, rozmawiał z nim i sprawdził czy wszystko jest w porządku.

To kolejny film nagrany za pomocą kamery zainstalowanej w samochodzie, która zarejestrowała niebezpieczną sytuację na drodze. Ostatnio pokazywaliśmy nagranie z Mieszkowic, gdzie nastolatka wbiegła wprost pod nadjeżdżające auto czy motocyklistę, który wymusił pierwszeństwo na innym dużym skrzyżowaniu w Chojnie.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza