Nowe komitety ukazały swoich kandydatów


Już ponad 100 komitetów wyborczych zostało zarejestrowanych w całym województwie zachodniopomorskim przez Komisarza Wyborczego w Szczecinie. 

We wtorek zarejestrowano Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Samorządowa – jego liderem jest obecny starosta gryfiński Wojciech Konarski. „Inicjatywa” wystawi kandydatów do Rady Powiatu oraz na burmistrzów Chojny i Bań. 

KWW Wspólnota Samorządowa, Komitet Wyborczy Wyborców Chojny, KWW Prawica dla Gminy Chojna to kolejne komitety zarejestrowane w gminie Chojna. 

KWW Razem Ku Lepszemu i KWW Marii Woźniak to komitety zarejestrowane w gminie Trzcińsko-Zdrój. Maria Woźniak, dotychczasowa przewodnicząca Rady Miejskiej, będzie prawdopodobnie kandydatem na burmistrza gminy. 

W gminie Stare Czarnowo zarejestrowały się KWW Marzeny Grzywińskiej (obecna wójt, która stara się o reelekcję), KWW Jarosław Piskorz oraz KWW Arkadiusz Łysik. 

KWW Anny Kusy-Kłos (obecnej wójt, która będzie startować na kolejną kadencję) i KWW Julitty Małgorzaty Nowak to jak na razie dwa komitety zarejestrowane w gminie Widuchowa. 

W artykule Pierwsze komitety wyborcze już zarejestrowane informowaliśmy o pierwszych komitetach zarejestrowanych w naszym regionie. 

W związku ze zbliżającymi się wyborami na naszym portalu uruchomiliśmy specjalną zakładkę „Wybory 2018”, gdzie będzie można znaleźć wszystkie informacje i artykuły dotyczące jesiennych wyborów samorządowych. Serwis znajduje się również pod adresem www.wybory.chojna24.pl.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza