Tragiczny finał historii dziewczyny z Myśliborza


Razem wyjechali za zachodnią granicę  dziewczyna z Myśliborza zginęła tragicznie, a jej partner został zatrzymany. Tak kończy się historia mieszkanki naszego regionu.


Podejrzany o zabójstwo mężczyzna otrzymał już Europejski Nakaz Aresztowania. Organy ścigania chcą, aby nadchodzące miesiące spędził za kratami, następnie stanie przed polskim wymiarem sprawiedliwości.

Jak informuje Radio Szczecin, prokurator wydał postanowienie o przedstawieniu zarzutów, dotyczących między innymi pozbawienia wolności kobiety połączonego ze szczególnym udręczeniem, a także dokonania zabójstwa.

W poprzednim tygodniu rodzina poinformowała służby, iż nie ma kontaktu z dziewczyną. Policja zaangażowała w akcję funkcjonariuszy, którzy współpracowali z kolegami z Niemiec i Holandii.

Zabójstwo miało zostać dokonane w Niemczech. Podejrzany zbiegł następnie do Holandii, gdzie w ubiegłą niedzielę został zatrzymany.

Obecnie prokuratura nie informuje o tym, czy mężczyzna przyznał się do winy oraz jak tłumaczy zabójstwo. Śledczy oczekują  na przekazanie go polskim służbom. 

Źródło: Radio Szczecin
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza