Łukasz Zakrzewski zawodnikiem trzecioligowca


Wychowanek Odry Chojna Łukasz Zakrzewski zmienia klub. Od tej pory będzie występował w barwach trzecioligowego Świtu Skolwin.

Klub ze Szczecina związał się 2-letnią umową z byłym piłkarzem Stilonu Gorzów Wielkopolski. Popularny „Zakrza” dla lubuskiego zespołu zdobył 13 bramek.

Urodzony w Pyrzycach Zakrzewski  występował wcześniej m.in. w rezerwach szczecińskiej Pogoni oraz Energetyku Gryfino. Jego zaletami bez wątpienia są dobra gra głową oraz utrzymywanie się przy piłce.

 Łukasz to typ napastnika, jakiego nam brakowało, szczególnie do walki z obrońcami dysponującymi dobrymi warunkami fizycznymi. Ponadto ma cechę, która jest niezwykle potrzebna napastnikowi, a mianowicie piłka szuka go w polu karnym, więc liczymy, że w Świcie będzie jednym z zawodników, na którym będzie spoczywał ciężar zdobywania bramek – czytamy na oficjalnym fanpage'u Świtu.

Piłkarz będzie miał okazję zadebiutować już w piątek 10 sierpnia u siebie podczas inauguracji. Świtowcy podejmą drużynę Górnika Konin.

O młodym graczu z Chojny pisaliśmy wielokrotnie na łamach naszego portalu. Warto przypomnieć przeprowadzony przez nas wywiad w ramach cyklu Sportowe Talenty: Łukasz Zakrzewski chce awansować ze swoim klubem do II ligi.

Źródło/Świt Skolwin 


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza