Cedynia na Okrągło już w najbliższy weekend!Organizatorzy zapraszają na Festiwal Cedynia na Okrągło, który odbędzie się w sobotę 29 września na placu Wolności w Cedyni.


Organizacja festiwalu, na którym królować będzie ryba, jest promowaniem obszaru objetego LSR DIROW. W programie festiwalu znajdą Państwo mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Od godziny 11:00 odbędą się przedstawienia dla dzieci, animacje i wiele konkursów z nagrodami. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie wśród kolorowych stoisk. Malowanie buziek, balony, dmuchane zamki, gry i zabawy – nikt nie będzie się nudził.

Od godziny 10:00 do 18:00 będzie trwała prezentacja stoisk z produktami regionalnymi i rzemiosłem artystycznym. Wystawcy z różnych stron województwa zachodniopomorskiego przybędą do Cedyni, aby zaprezentować swój warsztat rękodzielniczy.

W programie również koncerty, występy artystyczne, wystawy fotograficzne, pokaz mody i fryzury pogranicza, a także warsztaty kulinarne, podczas których uczestnicy nauczą się robić zupę rybną, prowadzone przez pana Roberta Bochenko – kulinarnego showmana, dziennikarza radiowego w radio Złote Przeboje i pasjonata dobrej kuchni.

Każdy będzie mógł spróbować swoich zdolności w warsztatach robienia kukiełek, które poprowadzi pani Hanka Billert.

Spotkanie z satyrą zapewni nam pan Henryk Sawka, znany wszystkim z nietuzinkowych komiksów. Słowem – w Cedyni będzie się coś działo na okrągło. Zapraszamy zatem do odwiedzin naszego festiwalu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza