Ponad 10 tysięcy unikalnych czytelników codziennie – chojna24.pl to lider wśród serwisów w regionie


Od 9 lat jesteśmy codziennie źródłem rzetelnych i sprawdzonych informacji. Serwis chojna24.pl odwiedza dziennie ponad 10 000 indywidualnych użytkowników. Jesteśmy pierwszym portalem, który powstał w powiecie gryfińskim i jedyną telewizją internetową z własnym studiem i możliwością transmisji wydarzeń na żywo. Od momentu rozpoczęcia naszej działalności jesteśmy nieprzerwanie liderem rynku medialnego w regionie.

Ruch na naszym portalu jest liczony przez narzędzie Google Analitycs – jest to najbardziej znany i najdokładniejszy system używany przez profesjonalnych twórców. Od wielu lat statystyki odwiedzin udostępniamy naszym partnerom biznesowym i reklamodawcom. 

Codziennie bardzo często przekraczamy liczbę 10 tysięcy unikalnych użytkowników internetu. Przez jedną dobę nasz serwis zlicza ponad 60 tysięcy odsłon. To stawia nas na pierwszym miejscu serwisów internetowych w powiecie gryfińskim. 

Zdecydowaliśmy się opublikować nasze statystyki zliczane przez systemy Google w odpowiedzi na kłamliwy materiał opublikowany na stronach internetowych konkurencji, która prezentuje statystyki niepodparte żadnymi rzetelnymi danymi. Jedynym profesjonalnym narzędziem uznawanym przez reklamodawców jest system Google Analitycs. 

Dzięki systemowi Google doskonale wiemy, że około 40 % całego ruchu na naszym portalu pochodzi z urządzeń mobilnych oraz to, że odwiedzają nas ludzie nie tylko z Polski, ale z całego świata.

Naszym zasięgiem obejmujemy nie tylko powiat gryfiński, lecz również część powiatu myśliborskiego. Mamy też sporą rzeszę czytelników z gmin Dębno, Myślibórz, Boleszkowice czy Nowogródek Pomorski. 

Lokalizacje wizyt portalu chojna24.pl

O sile naszej marki świadczy popularność naszego portalu w serwisach społecznościowych – ponad 15 tysięcy fanów na Facebooku oraz 1000 subskrybentów naszego kanału na YouTube i followersów w serwisie Instagram. Na tym polu również konkurencję pozostawiamy daleko w tyle. W serwisach społecznościowych nasza przewaga jest również ogromna w tzw. interakcjach czyli „lajkach”, komentarzach i reakcjach czytelników. 

Niestety bardzo często spotykamy się z kradzieżą naszych treści, nie tylko materiałów wideo, ale również tekstów.

Jako jedyni tworzymy profesjonale treści video oraz transmisję na żywo. Produkujemy co tydzień jedyny w powiecie gryfińskim informacyjny program wideo  Wydarzenia Tygodnia. 

Chojna24.pl to nie tylko portal ale firma z szeroką ofertę reklamową. Dzięki dobremu zapleczu technicznemu i posiadaniu własnego studia video zajmujemy się produkcją reklam, spotów czy reportaży. Nasze materiały wielokrotnie gościły na antenach ogólnopolskich telewizji TVN, Polsat, TVP, Superstacji, TVN24, Polsat News, TVP Info oraz zagranicznych agencji Reuters i Associated Press. Jesteśmy również jedynym internetowym medium z fizyczną redakcją, nasza siedziba znajduje się w Chojnie przy ulicy Bałtyckiej 14. 

Nasze informacje są zawsze sprawdzone i rzetelne. Wszystko to robimy z pasji i dla naszych czytelników. Dziękujemy Państwu za to, że jesteście z nami.


Czytaj również:
Czy w niedzielny wieczór pobijemy rekord?
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza