Wydarzenia Tygodnia – program informacyjny – 19.10.18 [video]


Zapraszamy do obejrzenia naszego cotygodniowego programu informacyjnego „Wydarzenia Tygodnia”. W każdy piątek po godz. 20 prezentujemy najciekawsze informacje z regionu.W tym wydaniu przedstawiamy państwu nową, odświeżoną oprawę. Oprócz zmian technicznych, prezentujemy również pogodę na najbliższy weekend. Wydarzenia Tygodnia poprowadzi Przemysław Kaweński.


O tym usłyszymy w dzisiejszym wydaniu:
  • Dwie tragedie w naszym regionie 
  • Zmarł Kazmierz Komorzycki
  • Festiwal Piosenki Angielskiej EYE
  • Tydzień na drogach 
  • Sportowy weekend w regionie 
  • Wybory Samorządowe.

Przygotowany przez naszą redakcję serwis informacyjny można oglądać nie tylko na komputerach, ale również na smartfonach i telewizorach z funkcją YouTube. Program jest nagrywany w naszym studiu. Niebawem wracamy również z relacjami na żywo oraz rozpoczynamy produkcję filmów dokumentalnych. Nasze portale to przede wszystkim nasi czytelnicy, których serdecznie zapraszamy do tworzenia wspólnie z nami nowego programu, zgłaszania swoich uwag, komentarzy oraz propozycji.

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz informacje, zdjęcia lub filmy? Chciałbyś nas zaprosić na organizowane przez siebie wydarzenie? Zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją pod nrem tel. 601 492 482, 721 355 465 lub poprzez e-mail: redakcja@chojna24.pl.


Naszych czytelników zapraszamy również do śledzenia naszych profili w social mediach:
Facebook: www.facebook.com/chojna24pl
YouTube: www.tv.chojna24.pl
Snapchat: chojna24.pl
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza