Reklama [góra]


Zobacz, jakie zdanie miała Ela Zapendowska o najmłodszych uczestnikach Festiwalu Piosenki Angielskiej EYE [video] [foto]


Tegoroczny Festiwal Piosenki Angielskiej EYE w Widuchowej przeszedł najśmielsze oczekiwania nie tylko uczestników, ale również samych organizatorów. Nie można zaprzeczyć, że jest to wydarzenie na skalę ogólnopolską. Uczestnicy przybywają z Krakowa, Poznania, Płocka czy też z Warszawy. Organizatorzy starają się również zaprosić sławne osobistości, które zasiądą w komisji i zmierzą się z wielkimi talentami. W tym roku mieliśmy okazję spotkać Elę Zapendowską, słynną znawczynię wokalistyki i jurorkę wielu popularnych konkursów muzycznych. Kolejnym gościem specjalnym był Abraham Keller III, uczestnik programu „The Voice of Poland”.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem, w którym nasi dziennikarze sprawdzili, na jakim poziome są tak naprawdę najmłodsi uczestnicy Festiwalu Piosenki Angielskiej EYE.Zapraszamy również do zapoznania się z poprzednim artykułem, w którym umieściliśmy oficjalne wyniki: Za nami Festiwal Piosenki Angielskiej EYE.


Zobacz zdjęcia dostępne na naszym Facebooku.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.