Reklama [góra]


Bożonarodzeniowy Jarmark pełen atrakcji w Widuchowej [foto]


II Widuchowski Jarmark Bożonarodzeniowy, którego organizatorem byli Pracownicy i Rada Rodziców Gminnego Przedszkola w Widuchowej odbył się w piątek 14 grudnia. Wydarzenie miało miejsce w pięknej scenerii przedszkolnego ogrodu. Pośród kolorowych światełek i świątecznych dekoracji goście mogli podziwiać bożonarodzeniową szopkę i posłuchać kolęd wykonanych przez przedszkolaków. 

Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska przygotowane przez pracowników przedszkola oraz rodziców. Był kiermasz potraw wigilijnych z pierogami i barszczem, kawiarenka z pysznościami dla miłośników słodkich wypieków. Bogate stoiska grup przedszkolnych ze świątecznym rękodziełem przyciągały tłumy. Tego wieczoru dzieci i dorośli mogli się ogrzać przy ognisku, upiec kiełbaskę i wypić przepyszną herbatę z imbirem i pomarańczami. Najmłodsi wzięli udział w warsztatach ozdabiania pierników. II Widuchowski Jarmark Bożonarodzeniowy był wyjątkowy za sprawą specjalnych gości. Wizyta dwóch Świętych Mikołajów częstujących dzieci słodyczami oraz pokaz światła i ognia sprawiły, iż na kilka godzin wszyscy znaleźli się w magicznym świecie i poczuli prawdziwą radość z nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. I tu należą się ogromne podziękowania dla sponsora ostatniej niespodzianki Kamili Grzybowskiej - Studio Fotograficzne Kama. Dyrektor przedszkola Pani Barbara Szczawik złożyła wszystkim uczestnikom życzenia wesołych i radosnych świąt Bożego Narodzenia. 

Przy organizacji Jarmarku Bożonarodzeniowego wspierało nas wiele osób i instytucji, którym należą się ogromne podziękowania. Rodzice i Pracownicy Gminnego Przedszkola w Widuchowej, Zakład Elektryczny - Janusz Szymański, Stowarzyszenie Nadodrzańskie Klimaty, Urząd Gminy w Widuchowej, Państwo Małgorzata i Bogdan Łęczewscy , Grzegorz Gunia, Dariusz Gunia, Firma Korczbud - Robert i Bożena Korzcyńscy, Janusz Kulka, Emil Kubiak, Kamila Jasińska, Państwo Elwira Hładziejewska i Piotr Woźniak, Grzegorz Grzybowski, Państwo Magdalena i Dawid Sowińscy, Edward Wojdyła, Zenon Pięta, Jan Choncel, Hieronim Czyrzniak, Ewa Adamiak, Wojciech Szczawik, Darwin Roman, Leszek Sacawa, Firma Impex - Dziękujemy za kreatywność, zaangażowanie, chęci i gorące serca. 

To był wieczór pełen dobra, wspaniałych emocji i ciepła. Dziękujemy za zaangażowanie, gorące serca oraz ogrom pracy, który włożyliście Państwo w przygotowanie tegorocznego jarmarku. 

Organizatorzy: 
Rada Rodziców i Pracownicy Gminnego Przedszkola w Widuchowej. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.