Reklama [góra]Finał konkursu ogłoszonego przez gryfińską policję. Zobacz profilaktyczny film uczniów z Krzywina [video]


Konkurs na napisanie scenariusza filmu profilaktycznego ogłosiła w ubiegłym roku Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie. Nagrodą było zrealizowanie scenariusza, partnerem konkursu i producentem filmu było nasze wydawnictwo. Po kilku miesiącach prac powstał film, który będzie teraz przez funkcjonariuszy prezentowany w szkołach.


Film musiał być związany z tematyką młodzieżową, chodziło o napisanie scenariusza filmu profilaktycznego. Zwyciężczynią została Julia Prahl, uczennica Szkoły Podstawowej w Krzywinie, która stworzyła nagrodzony scenariusz. Nad Odrą w Widuchowej nagrano film, a udział w nim wzięli uczniowie ze szkoły w Krzywinie.

Film został wyprodukowany przez nasze wydawnictwo i portal chojna24.pl przy współpracy z naszą marką szybkidruk24.pl. Nasza firma była partnerem konkursu zorganizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Gryfinie. Za reżyserię odpowiedzialny był Przemysław Kaweński. W nagraniach pomagał mu Robert Bałachowski. Pomysłodawcą konkursu był naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie asp. szt. Grzegorz Klimek.

W nagraniach udział wzięli uczniowie: Julia Prahl, Nikola Wojtasik, Daria Czernecka, Marcelina Smolak, Maciej Bandznier, Witold Cichoń, Wiktoria Hacia, Julia Kwaśnica, Kacper Łyp, Julia Masiubańska, Julia Nadolińska, Maciej Pietrasz, Agata Stryczek, Emilia Pyra, Aleksandra Wierycz, Martyna Zagydlik, Aleksandra Lisa, Aleksandra Lidwin, Emilia Chwiłka, Szymon Toporek. W produkcji zobaczymy również pracowników KPP Gryfino – sierż. szt. Michał Zaniewski oraz st. sierż. Monika Ulas. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.