Reklama [góra]


I Mikołajkowy Turniej Karate w Chojnie


15 grudnia 2018 roku w chojeńskim dojo odbył się I Mikołajkowy Turniej Karate Kyokushin, w którym wzięli udział dzieci i młodzież z klubów karate kyokushin Chojny i Morynia.

Prezes oraz trener klubu UKS Karate Kyokushin „Shodan” w Chojnie, Sensei Tomasz Gibowski, uroczyście otworzył turniej i podziękował głównemu sponsorowi – Prezesowi P.U.P. POMOT Chojna Leszkowi Siatce – za rok współpracy i możliwość korzystania z sali biurowca, w której trenują młodzi i dorośli adepci sztuki walki.

Nadmienić należy dla niewtajemniczonych, iż „dojo” jest określeniem w języku japońskim miejsca treningów sztuki walki, gdzie obowiązują odpowiednie zasady. 

Sędzią głównym turnieju był Sensei Piotr Kos. Karatecy z Morynia i Chojny dali z siebie wszystko, a co najważniejsze spędzili wspólnie czas, budując koleżeńskie relacje i świąteczną, rodzinną atmosferę. Na turnieju nie zabrakło Świętego Mikołaja.

W kyokushin karate nikt nie pyta się o religię, narodowość czy kraj. Wszyscy tworzymy jedną wielką rodzinę, wszyscy jesteśmy ludźmi karate!

Zarząd Klubu serdecznie dziękuje Prezesowi P.U.P. Pomot Chojna Panu Leszkowi Siatce, Piotrowi Kos oraz rodzicom za nieocenione wsparcie w pomoc w rozwój sztuki karate na terenie gminy Chojna.
.


Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.