Reklama [góra]


Wojewódzka olimpiada ekologiczno-wędkarska. Drużyna z Chojny na podium [foto]


Rada ds. Młodzieży przy Zarządzie Polskiego Związku Wędkarskiego w Szczecinie i Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie oraz współorganizator Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach byli organizatorami Wojewódzkiej Olimpiady Ekologiczno-Wędkarskiej. 

W olimpiadzie, która odbyła się w piątek 14 grudnia 2018 na Wydziale Nauk o Żywności i Rybactwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, brało udział w różnych kategoriach kilkanaście drużyn z terenu całego województwa zachodniopomorskiego. Drużyna złożona z członków koła PZW nr 7 „Rurzyca” w Chojnie w składzie Robert Węclewski, Jan Najmowicz i Barbara Najmowicz w jednej z kategorii zdobyła III miejsce. 


W ramach olimpiady organizatorzy zorganizowali również konkurs plastyczny pt.: „Ryby”. Prace można było obejrzeć i dalej można oglądać na terenie WNoŻiR. W czasie trwania przerwy przeznaczonej na prace komisji sędziowskiej uczestnicy olimpiady zwiedzali wystawy stałe na korytarzach wydziału, jak również zwiedzali z przewodnikami sale z akwariami.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.