Reklama [góra]


TYLKO U NAS: Cleo gwiazdą tegorocznego Jarmarku Moryńskiego! [video]


Organizatorzy Jarmarku Moryńskiego już od dawna planują tegoroczne koncerty. Dzisiaj wyjawili nam pierwszą sceniczną gwiazdę, którą jest Cleo.


Joanna Klepko (Cleo) urodziła się w 1983 roku w Szczecinie. Jest polską piosenkarką i autorką wielu muzycznych hitów. Udziela się również jako projektantka mody. 


W 2014 roku reprezentowała Polskę w 59. Konkursie Eurowizji. Zajęła wówczas 14. miejsce (wykonała utwór „My Słowianie”). Dzisiaj Cleo jest jedną z jurorek w programie „The Voice Kids” (z polecenia Edyty Górniak, która z powodów zdrowotnych matki musiała zrezygnować ze swojego stanowiska). Na swoim koncie ma współprace z wieloma wielkimi artystami branży muzyki hip-hop, rap i nie tylko: Tusz na Rękach, Donatan, Sitek, Onar, Maryla Rodowicz, Enej czy też Mesajah.

Kiedy na jarmark?

Jarmark Moryński to bez wątpienia jedno z największych wydarzeń w naszym regionie. Co roku organizatorzy starają się sprostać zadaniu, tworząc plan jeszcze lepszy niż zeszłoroczny. Jedyne, co się nie zmienia, to data: Jarmark Moryński organizowany jest w ostatni weekend lipca. Tak i też będzie w tym roku, na święto miasta zapraszamy już teraz. Odbędzie się ono w dn. 19-20 lipca.

– Zapraszamy również na nasz coroczny bieg. W tym roku będzie on jubileuszowy, bo dwudziesty – mówią nam organizatorzy wydarzenia. Bieg odbędzie się 20 lipca, trasa jak w ubiegłym roku. 

fot. facebook / CLEO

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.