Reklama [góra]Był piłkarzem Odry i szczecińskiej Pogoni, został Mistrzem Polski Oldbojów


Wychowanek Odry Chojna Robert Sikorski został mistrzem Polski Oldbojów z drużyną Dumy Pomorza. Mistrzostwa odbyły się w miniony weekend w Zawierciu. 

Była to już 24. edycja tych zawodów. Pogoń zmierzyła się z takimi zespołami jak: KSZO Ostrowiec, Włókniarz Toruń, Gwarek Zabrze i Victoria Częstochowa. Piłkarze zakończyli tę fazę rozgrywek z kompletem zwycięstw.

W niedzielę odbył się finał – zagrali tam z Cracovią Kraków. Szczeciński zespół okazał się lepszy i wygrał dopiero po serii rzutów karnych. Był to jednocześnie rewanż za ubiegłoroczną porażkę również w finale. Najlepszy graczem całego turnieju został Bartosz Ława.

Zawodnicy wstąpili w następującym składzie: Wojciech Tomasiewicz, Bartosz Ława, Olgierd Moskalewicz, Dariusz Adamczuk, Rafał Andruszko, Jarosław Chwastek, Robert Sikorski, Tomasz Wydmuszek, Arkadiusz Kondraciuk, Tomasz Podobas, Marcin Markiewicz, Adam Liszczak i Radosław Kozieł. 

Sikorski w  I lidze wystąpił w 47 meczach w barwach Pogoni, gdzie zdobył 2 bramki. Grał również między innymi w Arka Gdynia, Torgelower SV Greif (Niemcy) czy Wybrzeże Rewalskie Rewal. Na swoim koncie ma również występy w halowych rozgrywkach Pogoń 04 Szczecin. 

fot. Pogoń Szczecin Stars/ZZPN

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.