Zima u piłkarzy w regionie. Podajemy pierwsze wyniki sparingów [foto]


Sportowe życie płynie bardzo szybko – za niecały miesiąc na boiska i stadiony wróci ligowa piłka. Czas sprawdzić, kto z kim zagrał i jakim wynikami zakończyły się spotkania towarzyskie w ostatnich dniach.

Odra Chojna w minioną sobotę wzięła udział w turnieju w Szczecinie. Biało-Zieloni zmierzyli się między innymi z Arkonią Jeziorakiem.

Przedstawiamy wyniki: Arkonia Szczecin – Jeziorak Szczecin 1:0, Jeziorak Szczecin – Odra Chojna 3:0, Arkonia Szczecin – Odra Chojna 1:2. 

W najbliższy weekend 15-17 lutego podopieczni Grzegorz Michasiuka zmierzą się z Pogonią Szczecin do lat 17.

Osadnik Myślibórz rozegrał pierwszy sparing i od razu okazał się zwycięski! Zawodnicy, którzy nie zagrali w pełnym składzie, wygrali w Barlinku z Polonią Lipki. Bramki zdobywali: Łatwiński i Paszkiewicz po 2, Górny, Norsesowicz. Mecz zakończył się rezultatem 6:2.

Ogniwo Babinek rozegrało drugi sparing w trakcie „zimowego ładowania akumulatorów”. Przybywająca w Międzyzdrojach drużyna Ogniwa zmierzyła się z wiceliderem IV ligi, Vinetą Wolin. Mecz zakończył się porażką 2:5. Obie bramki zdobył „El Pistoleiro” – Grzegorz Kreft. Oprócz sparingu odbył się jeden trening i odnowa biologiczna, na zakończenie tego miniobozu był rozruch i powrót do domu.

Dąb Dębno ma za sobą mają pierwszy sparing w zimowym okresie. Podopieczni trenera Gracjana Wierzbickiego przegrali z Spójnią Ośno Lubuskie 0:2.

Oto kilka pozostałych rezultatów:
Grot Gardno – Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0:1
Vineta Wolin – Ogniwo Babinek 5:2
Energetyk Gryfino – Fala Międzyzdroje 3:1.Źródło: ligowiec.net/facebook.com/zzpn.pl
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza