Reklama [góra]B.D.M.S. zaprasza na Underground Bass Trip #1


Cedyńska agencja B.D.M.S. Event zaprasza na wydarzenie z cyklu Undeground Bass Trip, które organizuje w lokalu The Whiskey Jar w Gorzowie Wielkopolskim. 

- Witamy kochani mamy zaszczyt was zaprosić na nasz event po raz pierwszy a mianowicie Underground Bass Trip #vol. 1 - tak właśnie zapiszcie i zaznaczcie czerwonym mazakiem datę 23-ci Marzec. BDMS wkracza do Gorzowa wierzymy że będzie to wejście z przytupem!! Magiczna Noc rodziny Techno a żeby nie było monotonnie dla wybrednych nie zabraknie BreakBitów:D:D A wizualizacje które dla was przygotowaliśmy doprowadzą was do stanu hipnozy..... Mało? To mamy więcej niespodzianek przyjdź na imprezę szybciej to będziesz pił za darmo:):) Mianowicie nasz przyjaciel Radsi obchodzi swoje B-day i z tej okazjiii ... A teraz uważajcie pierwsze 100 osób, pije whisky na koszt jubilata ...nie lubisz tego trunku?... Nie ma problemu:) Radsi się przygotował zapewnił wam za Free Beczkę pysznego Browara - tak na stronie wydarzenia reklamują imprezę organizatorzy. 

23 marca w gorzowskim The Whiskey Jar wystąpi berlińska dj-ka BB Deng (undɘrwood / Kuukou Records), Deakaluka (Bass Planet, Dirty Funk Records, Szczecin), Qusi (Euforia Dźwięku, Bass Planet, Gorzów), eMKa (Bass Planet, Euforia Dźwięku, Myślibórz), Lopez (Techno Expedition, Gorzów) i Snaypi (BDMS). 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.