Reklama [góra]


Gdzie na wakacje? Egzotyczne kierunki coraz bardziej popularne i atrakcyjne cenowo


Choć do rozpoczęcia sezonu urlopowego pozostało jeszcze trochę czasu, już teraz warto pomyśleć o miejscu, które chcemy odwiedzić w czasie wypoczynku. Coraz bardziej popularne są egzotyczne kierunki. Dotarcie do miejsc znajdujących się na drugiej półkuli przestało już być kłopotliwe i czasochłonne. 


- Klienci coraz częściej wybierają egzotyczne kierunku. W naszym biurze oferujemy loty bezpośrednie, bez przesiadek, do takich miejsc jak Dominikana, Meksyk, Kuba, Tajlandia, Wietnam, Indie, Sri Lanka, Kenia czy Gambia - mówi nam Beata Budynkiewicz z Biura Podróży In Merito Travel. 

Coraz częściej przy poszukiwaniu wakacyjnych ofert wybieramy również lokalne biura podróży, ich główną zaletą jest oszczędność czasu i bezpośredni kontakt. 


- Posiadamy oferty wycieczek z około trzydziestu touroperatorów. Możemy zorganizować podróż w każdy zakątek świata, nawet na Antarktydę - mówi nam Beata Budynkiewicz

Dlaczego już teraz warto pomyśleć o wakacjach w sezonie 2019/2020? Wymarzoną podróż możemy zakupić z rabatem sięgającym nawet -60%! W biurze podróży In Merito Travel w Chojnie w ofercie znajdziemy nie tylko wycieczki sprzedana przez polskie biura ale również te organizowane przez niemieckich touroperatorów.


Biuro Podróży In Merito Travel znajduje się na ulicy Jagiellońskiej 10, niedaleko Urzędu Miejskiego w Chojnie. Jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00, lecz można umówić się wcześniej na dowolną godzinę po zamknięciu. Tel. 516 166 312.

Aktualną ofertę biura można znaleźć na stronie internetowej www.inmerito-travel.pl lub na www.facebook.com/biuroinmeritotravel

1 komentarz:

  1. Znajomi mnie namówili na Turcję, lecimy enterem w czerwcu na tydzień. Lekki stres jest bo to mój pierwszy wypad za granicę ale kusi mnie ten gorący klimat.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.