Reklama [góra]


Nasi dziennikarze przedstawiają kulisy programu Wydarzenia Tygodnia [video]


Wydarzenia Tygodnia były pierwszym i jedynym regionalnym programem telewizyjnym w regionie powiatu gryfińskiego. W programie przygotowywanym i wydawanym przez naszą redakcję przedstawialiśmy państwu najważniejsze informacje z naszego regionu.


Pierwsze wydanie serwisu ukazało się 9 września 2016 roku. Poprowadził je Paweł Sławiński. Przez ponad dwa lata nagraliśmy (w każdy piątek) 129 odcinków. Projekt co jakiś czas nabierał nowego wyglądu. 12 października 2018 nasz serwis zaprezentował zupełnie nową, odświeżoną grafikę. Wydarzenia Tygodnia to nie tylko stanie "twarzą w twarz" z kamerą.

W okresie letnim, prezentowaliśmy "audycje radiowe". Mieliśmy również sześciu prezenterów, program prowdzili: Paweł Sławiński, Dorota Nowak, Martyna Połukord, Katarzyna Sławińska oraz Przemysław Kaweński i gościnnie Robert Bałachowski. Nasi czytelnicy mieli również możliwość oglądania krótkich zapowiedzi, które wypuszczane były w godzinach południowych przed serwisem.- Wydarzenia Tygodnia były pierwszy w regionie projekt stworzenia serwisu informacyjnego w formie video - mówi wydawca portalu chojna24.pl Paweł Sławiński - pierwsze wydanie było przygotowywane na szybko, już wcześniej przygotowywaliśmy się do stworzenia takiego programu. Decyzję podjęliśmy w ten sam dzień [...] od tego momentu, do nagrania pierwszego odcinka minęło 6-7 godzin - opowiada.

Projekt obecnie jest zawieszony. Jego pomysłodawcą był Przemysław Kaweński. To on (w materiale powyżej) oprowadzi nas po kulisach tego programu. Serdecznie zapraszamy do oglądania.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.