Agatka Kowalczyk w półfinale największego konkursu wokalnego w Polsce


Wokaliści z Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu wzięli udział w kwalifikacjach wstępnych do Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" w Tarnobrzegu. 


W bieżącym roku do konkursu zgłosiło się ok. 2500 uczestników z całej Polski. W pierwszym etapie przesłuchań, które odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury w Słubicach, o nominacje do zielonogórskiego półfinału rywalizowało ok. 60 uczestników, min. z Gorzowa, Kostrzyna, Lipian, Rzepina, Słubic i Morynia. Komisja mogła nominować tylko 13 osób. Wśród nich jest wokalistka z MOK w Moryniu Agata Kowalczyk

Półfinał odbędzie się 24 maja w Zielonej Górze. Ponadto z moryńskich wokalistek została wyróżniona Zofia Płowik za aranżację sceniczną piosenki i precyzyjne dźwięki. MOK w Moryniu reprezentowały również: Julia Makówka (znalazła się na liście wśród najwyżej punktowanych wokalistek), Hanna Cieślak, Hanna Wołodźko, Zuzanna Szeremeta, Agata Kwiecień, Giannis Podgórny. Serdecznie gratulujemy wokalistom bardzo dobrych występów i życzymy dalszej wytrwałej pracy wokalnej.

instr. muz.
Ewa Kwiecień
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza