Reklama [góra]Czy w parku powstanie osiedle mieszkaniowe? Mamy odpowiedź inwestora [wizualizacja]


Czy na ogromnym terenie parku wzdłuż ulicy Wilsona i Dworcowej w Chojnie powstanie osiedle mieszkalne? Teren, który został sprzedany przez poprzednie władze miasta za 700 tysięcy złotych wzbudza zainteresowanie i ciekawość mieszkańców. 


O powstaniu w tym miejscu czterech wielorodzinnych budynków napisaliśmy jako pierwsi w październiku ubiegłego roku. Udało nam się nawet pozyskać plany i wizualizację.

- Jesteśmy w trakcie pozyskiwania warunków zabudowy - informuje nas zarząd spółki, odpowiedzialny za inwestycję. Projekt osiedla jest niemalże gotowy. Mieszkania będą jedno, dwu a nawet trzy pokojowe. Będzie również możliwość łączenia dwóch mieszkań, które znajdują się obok siebie. Ceny, będą adekwatne do rynku dlatego też na chwilę obecną jeszcze nic nie jest wiadomo.

- Wszystkie potrzebne dokumenty poszły do opiniowania do wszystkich organów - mówi nam burmistrz, Barbara Rawecka - oni maja termin na wypowiedzenie się, czekamy. Nie możemy tego przyspieszyć. O tej inwestycji pisaliśmy również w artykule: Inwestor zaprezentował koncepcję zagospodarowania parku. Powstaną cztery budynki wielorodzinne
4 komentarze:

 1. No i niech powstanie! Obok jest jeszcze duuużo miejsca na park, tylko trzeba zasadzić trochę drzew i zrobić alejki z łaekami. I będzie piękny park!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie. Po wybudowaniu 4 bloków nie będzie już miejsca na park. Masz załączony plan, przyjrzyj się.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaki będzie przypuszczalny koszt kupna mieszkania kawalerki lub dwupokojowego pokoju jak i opłat?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale tanio sprzedali ten teren

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.