Reklama [góra]Delikatesy Centrum zapraszają klientów do wspólnego świętowania 5. urodzin sklepu


Sklep marki Delikatesy Centrum znajduje się przy ulicy Jagiellońskiej w Chojnie. Od 8 do 11 kwietnia sklep zaprasza do wspólnego świętowania 5. urodzin. 

- W czwartek 11 kwietnia zapraszamy szanownych klientów na mini festyn oraz zakupy do naszego sklepu. Przygotujemy promocje, prezentacje oraz degustacje nowości i towarów znanych producentów, które znajdą się w przedświątecznej ofercie Delikatesów Centrum - zachęca Jacek Kalarus, prezes Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska.


Od 8 do 11 kwietnia codziennie odbywać się będą prezentacje z udziałem producentów oraz dystrybutorów znanych i sprawdzonych marek takich jak: JBB Bałdyga, De Gerard, Millano Group, keczupy Kotlin "Kotliński Specjał", Bakoma, Algida czy Unilever. 

Na klientów, którzy dokonają jednorazowo zakupów na ustaloną przez organizatora kwotę, czekać będą bony towarowe realizowane w chojeńskim sklepie. Zapewniamy naszym gościom dobrą obsługę, bogatą ofertę towarów oraz drobne pamiątki z festynu. Zapraszamy! 

"Delikatesy Centrum" są prowadzone przez Gminną Spóldzielnię "Samopomoc Chłopska", która jest jedną z najstarszych firm w naszym regionie, założoną tuż po wojnie, w 1946 roku. Sklep tej marki powstał w 2014 roku a zastąpił doskonale znany mieszkańcom "SAM Neptun". 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.