Kierowcy blokowali wjazd na posesję. Właściciel postanowił problem rozwiązać sam [foto]Jak poradzić sobie z problemem zablokowywania wyjazdu na posesję? Wystarczy na jednym pasie umieścić paletę z trójkątem ostrzegawczym i tablicą na której napiszemy "nie zastawiać wjazdu!".

Kierowcy, którzy korzystają z przejazdu przez most (znajdujący się w Krajniku Dolnym) muszą tym razem uzbroić się w podwójną cierpliwość. Utrudnienia napotkają nie tylko na danej konstrukcji ale też i przed nią. Jeden z właścicieli posesji, która znajduje się przy głównej drodze prowadzonej do Schwedt (DK 26) stracił cierpliwość do kierowców, którzy zastawiali wyjazd i postanowił postawić tabliczkę. Dzięki niej, przynajmniej teoretycznie, kierowcy nie będą blokować wjazdu ani wyjazdu.


Niestety, remont mostu powoduje olbrzymie korki, które sięgają nawet kilku kilometrów, zarówno po niemieckiej i polskiej stronie. Konstrukcja jest szczególnie uciążliwa dla kierowców dużych pojazdów ciężarowych, przy próbie ominięcia "znaku" blokują lewy pas. 


O remoncie mostu na łamach naszego portalu informacje pojawiały się już na początku kwietnia. Wczoraj (tj. 24 kwietnia) prace wystartowały i mogą potrwać nawet do końca lipca.

Czytaj również:
Olbrzymie korki i ruch wahadłowy. Rozpoczęły się prace na moście w Krajniku Dolnym
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza