Nauczyciele sklasyfikują maturzystów


Nauczyciele z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie, którzy biorą udział w akcji strajkowej podjęli decyzję dotyczącą klasyfikacji uczniów klas maturalnych. Komitet strajkowy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie przesłał do naszej redakcji oświadczenie, które w całości publikujemy poniżej. 

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

My, nauczyciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie biorący udział w akcji strajkowej, mając na uwadze dobro naszych uczniów, podjęliśmy decyzję o ich sklasyfikowaniu i tym samym umożliwieniu przystąpienia do egzaminów maturalnych. Mamy świadomość poczucia Waszej niepewności i obaw związanych z przyszłością Młodzieży. Chcąc Was uspokoić w sytuacji, która również dla nas jest trudna, zapewniamy, że zrobimy wszystko dla dobra naszych uczniów.

Komitet Strajkowy ZSP w Chojnie
Redakcja

5 Komentarze

 1. Łaski nie robicie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Buntownicy brak mi słów straj to śmiech cierpią tylko dzieci do roboty na 2 zmiany

  OdpowiedzUsuń
 3. https://www.youtube.com/watch?v=XnPaz5e-uD8
  Materiał godny uwagi.

  OdpowiedzUsuń
 4. To był wstyd i żenada! Może się już wuleczyli że strajków

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza