Reklama [góra]Czy jesteś gotowy na Święto Czekolady? Wiemy, gdzie kupisz wspaniałe czekoladowe wyroby


Czarna czy biała. Gorzka, mleczna czy deserowa? Kto nie lubi zgrzeszyć na słodko? W piątek 12 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Czekolady. 

Uwielbiamy ją za smak, zapach oraz za to, że dodaje energii i szybko potrafi poprawić nastrój. Czekolada, choć kaloryczna, ma również wiele cennych dla zdrowia składników. Po jej zjedzeniu rośnie w mózgu poziom neuroprzekaźników: serotoniny i endorfin. Serotonina przeciwdziała depresji oraz zmniejsza podatność na schorzenia układu nerwowego. Endorfiny poprawiają nastrój i potęgują odczuwanie przyjemności. Czekolada zawiera też duże ilości magnezu (zwłaszcza czekolada gorzka). Pierwiastek ten nie tylko usprawnia funkcjonowanie mięśni oraz ułatwia wchłanianie wapnia, ale podobnie jak serotonina przeciwdziała stresom.

W święto czekolady każdy klient do zakupów w Asprodzie otrzyma w prezencie kostkę bajeczną, która smakuje naprawdę bajecznie :)

Mistrzowie cukiernictwa potrafią z czekolady zrobić prawdziwe cuda. Przepyszne smakołyki można zakupić w Cukierni Asprod przy ulicy Towarowej w Chojnie (w pasażu obok Biedronki).


- W Dzień Czekolady w naszej ofercie będzie m.in. tort z czekoladą (zawiera krem z alkoholem - więc nie jest polecany dla dzieci), kostki bajeczne czyli ciasto czekoladowe przełożone marcepanem lub nadzieniem malinowym, oblane czekoladą, pączki z kremem czekoladowym, tradycyjne ciasto czekoladowe z czekoladową polewą - informuje nas Iwona Przystupa.


To jednak nie wszystko, ponieważ w święto czekolady każdy klient do zakupów w Asprodzie otrzyma w prezencie kostkę bajeczną, która smakuje naprawdę bajecznie :)

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.