Reklama [góra]


Zapraszają na komediowy Stand Up do Morynia


Agencja Artystyczna Dabe oraz BDMS - Organizacja Imprez zapraszają po raz pierwszy na komediowy wieczór stand up do Morynia. 

Podczas tego wieczoru wystąpią dla Was:

Damian "Viking" Usewicz
Szczeciński komik, konferansjer oraz organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od 10 lat. Występował na scenach w całej Polsce. 
Organizator niezliczonej ilości imprez komediowych. Gospodarz lub współorganizator kilku scen stand-upowych w zachodniej Polsce. 
Czynnie udziela się w różnych akcjach charytatywnych. 
Za swoją działalność komediową został nominowany do nagrody Osobowość Roku 2017- nie wygrał ale sporo głosów dostał (głównie od siebie). W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte, okraszając je czarnym humorem z charakterystycznym dla siebie dystansem, utrzymując przy tym bardzo dobry kontakt z publicznością. Prywatnie mąż i ojciec co jest ogromną inspiracją do jego żartów.

Piotr Wojteczek
Piotrek to przede wszystkim porcja charyzmatycznych panczy i bezkompromisowych żartów. To styl, który sprawi, że poczujesz się jak prawdziwy zwycięzca życia nawet gdy masz na sobie jedynie sprane bombery i dogorywające kuboty. Jeżeli więc jesteś gotów na to, aby stać się lepszym człowiekiem, to nie czekaj tylko wbijaj na występ Piotra Wojteczka. Zwłaszcza, że gość jest nie byle kim. Powtórki jego trzyminutowego speszjala w TVP Rozrywka niejednokrotnie można było ujrzeć na ekranach polskich plazm dumnie stojących na lśniących meblościankach przyozdobionych koronkowymi serwetami i kryształowymi cukiernicami, co bez wątpienia świadczy o niepowtarzalnej klasie tego zawodnika. Nie da się ukryć, że to właśnie takich jak on potrzebuje ten kraj, dlatego pomóż Polsce i postaw na Piotra Wojteczka. Lista numer 7.

Bilety w cenie:
25 zł- przedsprzedaż
30 zł- w dniu wydarzenia

UWAGA:
> Impreza przeznaczona dla osób dorosłych.
> Podczas imprezy obowiązuje zakaz nagrywania audio/video
> Osoby przeszkadzające w wydarzeniu zostaną z niego wyproszone bez możliwości ubiegania się o zwrot biletów!

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.