Zapraszają na Rajd Szlakiem Pamięci Narodowej


Propagowanie zdrowego trybu życia mieszkańców wsi oraz ukazanie walorów historycznych - to główne  cele zbliżającego się Rajdu Szlakiem Pamięci Narodowej.

Wydarzenie organizowane jest przez Konstantego Michałowskiego, radnego gminy Mieszkowice oraz mieszkańca Kłosowa - Jak co roku Patronat nad Rajdem obejmuje Marszałek, Starosta i Burmistrz Gminy Mieszkowice - informuje nas organizator - W tym roku Rajd rozpoczyna się jak zawsze w Kłosowie z Placu Integracyjnego 4 maja o godz. 11.00 i udajemy się do Kurzycka. Następnie przez Mieszkowice, Gozdowice, Czelin, koniec nastąpi w Kłosowie na Placu Integracyjnym gdzie każdy uczestnik Rajdu otrzyma pamiątkowy medal - dodaje.

Nie zabraknie dobrego poczęstunku oraz zabawy na placu razem z OSP Kłosów (to również dzień św. Floriana, Międzynarodowy Dzień Strażaka). 

Trasa wynosi 31 km, przewidywany czas rajdu to 4 godz. Po drodze, uczestnicy będą składać kwiaty w Gozdowicach przy pomniku Sapera jak i przy Pierwszym Słupie Granicznym w Czelinie - Spodziewamy się ok 150 uczestników osoby chętne do udziału w naszym już V Rajdzie serdecznie zapraszamy 4 Maja na godz. 11.00.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza