Reklama [góra]Zorganizowali turniej rzutów karnych aby wspomóc marzenie dzieci z domu dziecka [video]


Ich marzeniem jest wyjazd do Warszawy. Z tej okazji organizowany jest po raz kolejny bieg charytatywny podczas którego zbierane są fundusze na ten cel. Akcja, jak się okazuje, nie kończy się tylko i wyłącznie na tym.Łobuziaki, czyli dzieci z domu dziecka z Trzcińska Zdroju marzą o wyjeździe do Warszawy. Jednak ich cel trzeba wspomóc. Dlatego też, Fani Formy organizują już po raz kolejny bieg charytatywny dzięki któremu zostaną zebrane pieniądze na ten cel. Do pomocy włączył się również nasz dziennikarz, który na co dzień współpracuje z miejscowym sklepem.


W marcu, Przemek rzucił wyzwanie - jeden strzelony karny, 100 zł wpłacone na wyjazd. Jego "przeciwnikiem" został Bartosz Latuszek, który rękawice podniósł. Do spotkania doszło przed ostatnim meczem Odry Chojna która grała z z Piastem Chociwel. Na murawie zaprezentowały się również dwie osoby z Fanów Formy. Zobacz jak im poszło.

Sportowe rywalizacje

Jak się okazuje, nie tylko oni postanowili podjąć się rywalizacji sportowej w szczytnym celu. Huganowzywa oraz Grzegorz Gajewski postanowili zagrać w squascha - Cytując Hugona był to:" jeden z najsłabszych i najbardziej bolesny mecz jaki #hugonwyzywał zagrał ", a Grzegorz nie próżnował i formę zrobił. Zapraszamy Grzegorz do naszej drużyny - czytamy na portalu społecznościowym Fanów Formy. Grzegorz, po zaciętym pojedynku wpłacił 500 zł na konto dla Łobuziaków.

II wielkanocny Bieg Zająca jest biegiem charytatywnym podczas którego organizatorzy kontynuują zbiórkę pieniędzy na wyjazd "Łobuziaków" do Warszawy - Łobuziaki, to dzieci z domu dziecka z Trzcińska-Zdroju, które założyły drużynę biegową i trenują z nami od listopada 2017 roku - informują organizatorzy wydarzenia.

Z ostatniego biegu udało nam się uzbierać kwotę 9200,00 zł i potrzebujemy jeszcze raz tyle, aby zabrać dzieci na 4-dniową wycieczkę do Warszawy. Tak jak poprzednio wszystkie pieniążki z opłaty startowej przeznaczmy na ten cel. Zapraszamy Was do Trzcińska-Zdroju, na naszą wspaniałą imprezę. Do wyboru dystans 5 km dla biegaczy oraz 5 km trasa dla Nordic Walking i tych, którzy chcą wspólnie z rodzina pójść na Wielkanocny spacer. W programie nie zabraknie konkursów wielkanocnych typu: slalom z "jajem" oraz rzut "jajem" w zająca oraz biegów dla dzieci.

Więcej o biegu znajdziesz w artykule: Pobiegnij i spełnij marzenia Łobuziaków

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.