"After Blues" w Puszczy Bukowej. Gryfińskie nadleśnictwo zaprasza na "Leśne Kąpiele"


Ponad 100 osób uczestniczyło w koncercie w niedzielne popołudnie zorganizowanym przez Nadleśnictwo w Gryfinie (Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie). 

Gwiazdą spotkania w Ośrodku Dendrologicznym w Glinnej był szczeciński zespół "After Blues". Wiele osób skorzystało z propozycji organizatora koncertu zabrało ze sobą leżaki czy koce by w otoczeniu natury posłuchać dobrego bluesa. 

Szczecińska kapela gra na scenie muzycznej od 40 lat. Na sowim koncie ma nominacje do "Fryderyków" i "Superjedynek". W 2013 r. otrzymał nagrodę Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Pro Arte” – za ogromny wkład w polską muzykę bluesową, za wieloletnią twórczą działalność, w podziękowaniu za rozwój kultury muzycznej w Polsce oraz promowanie regionu zachodniopomorskiego w kraju i poza jego granicami. W dwóch kolejnych latach (2018 i 2019) został nominowany do Nagrody Artystycznej Miasta Szczecin za całokształt twórczości. 


Na zakończenie koncertu artyście zostali nagrodzeni owacjami na stojąco przez zgromadzoną licznie publiczność w Ośrodku Dendrologicznym w Glinnej. 

Już 26. maja Nadleśnictwo w Gryfinie zaprasza na "Leśne Kąpiele". To może być dobry pomysł na prezent dla mam z okazji ich święta. Liczba miejsc ograniczona (obowiązują zapisy). Puszcza Bukowa to doskonałe miejsce aby rozpocząć przygodę z nimi, a leśne kąpiele to niezawodny sposób na odprężenie, stres, ogromne tempo życia oraz natłok myśli.

art. dostarczony
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza