Modnie i stylowo? Butik Gracja zaprasza


Wiosna to czas kiedy mamy więcej energii i chcemy w sobie coś zmienić. Najłatwiej zrobić to poprzez zmianę dotychczasowego zimowego stylu na coś bardziej lekkiego i kolorowego. Ale co zrobić kiedy zaglądamy do Naszej szafy i ... nic nam się nie podoba? A do tego córka chciałaby coś nowego dla siebie, a mąż nie mieści się już w zeszłoroczne spodnie czy koszulę?

Warto wybrać się na małe zakupy i odświeżyć Waszą garderobę. Tylko jak zrobić to żeby nasz domowy budżet bardzo nie ucierpiał? I jak kupić coś dla każdego bez konieczności odwiedzania kilku sklepów?

Jest rozwiązanie - wybrać się na zakupy do sklepu który oferuje coś dla małych i dużych i do tego za rozsądną cenę. Taką możliwość daje ci Butik Gracja w Trzcińsku Zdroju przy ul. Kościuszki 11. W tym sklepie znajdziesz szeroki wybór odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej. Kupisz również modne dodatki np. torebki, apaszki, bieliznę i wiele, wiele innych. 

A jeśli chciałabyś kupić prezent dla bliskiej osoby, ale nie jesteś pewna czy trafisz z rozmiarem czy ulubionym kolorem, w tym sklepie możesz zakupić elegancki bon upominkowy i pozwolić obdarowanej osobie zrealizować go na dowolne zakupy. Możesz tu również zapłacić kartą płatniczą lub zrealizować stypendium szkolne. Dodatkowo dla klientów organizowane są konkursy z nagrodami.

Chcesz poznać ten sklep? Zapraszamy do Trzcińska na ul. Kościuszki 11, obok apteki DOZ.


Chcesz być na bieżąco z nowościami i promocjami? Dołącz do grona znajomych na Facebooku. 

Możesz również powiedzieć czego Ci brakuje, w tym sklepie często realizowane są indywidualne zamówienia. 

Zapraszamy do odwiedzenia Butiku Gracja! 

Od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00, w soboty w godzinach 9:00 - 13:00. 


Kontakt:

Facebook: butik.gracja 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza