Plaga nietrzeźwych kierowców


Prawdziwa plaga nietrzeźwych kierujących miała miejsce w ubiegłym tygodniu. Na terenie powiatu gryfińskiego w przeciągu dwóch dni zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich był nawet poszukiwany listem gończym. W sobotę 18 maja patrole ruchu drogowego zatrzymały dwóch nietrzeźwych i jednego kierującego, który prowadził pojazd pomimo wydanego przez sąd zakazu. 

Około godziny 15:40 w Gogolicach (gmina Trzcińsko Zdrój) w trakcie kontroli ujawniono, że kierujący pojazdem marki Skoda Fabia prowadzi pomimo zakazu wydanego przez Sad Rejonowy w Mysliborzu. 

W tym samym czasie w Gozdowicach (gmina Mieszkowice) ujawniono, ze kierujący Deawoo Matizem 46-latek znajduje się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało około 3 promili alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna był dodatkowo poszukiwany nakazem wydanym przez Sąd Rejonowy w Gryfinie. 

Kilka godzin później, w Wełtyniu (gmina Gryfino) na drodze wojewódzkiej nr 120 ujawniono, że 68-latek prowadził samochód marki Toytoa będąc pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało blisko promil alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Dzień później, w niedzielę 19 maja, kilka minut po północy, na ulicy Iwaszkiewicza w Gryfinie patrol policji ujawnił, że kierujący Volkswagenem Golfem 19-latek jest nietrzeźwy. Badanie wykazało około 2 promili alkoholu. 

fot. ilustracyjne
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza