Pomóżmy Sebastianowi. Mama chłopca: błagam o ratunek dla mojego dzieckaMieszkańcy Chojny w ciągu kilku dni postanowili zorganizować piknik rodzinny dla Sebastiana. Jest to chłopiec, który na świat przyszedł 5 lat temu z krytyczną wadą serca. Na jego leczenie potrzeba 2,5 mln złotych.

Błagam o ratunek dla mojego dziecka – czytamy w umieszczonym poście w mediach społecznościowych. Wcześniej wspomniana choroba przytrafia się raz na kilkadziesiąt tysięcy urodzeń. Jego serce może uratować światowej sławy kardiochirurg dziecięcy prof. Frank Hanley z USA. Mimo tego, że koszt takiej operacji został obniżony nawet o 50% to i tak rodzina potrzebuje wciąż ponad 2 mln złotych. W pomoc postanowili włączyć się mieszkańcy Chojny.

- Kasia [mama Sebastiana - red.] oraz Sebastian byli w programie Elżbiety Jaworowicz. Oglądając to, bardzo się wzruszyłam, tym bardziej gdy mówili ile tak naprawdę potrzebuję funduszy na operacją. Postanowiłam naświetlić to pośród moich znajomych. Dzięki cudownym ludziom z Centrum Kultury, gdzie również tam pracuję, mam możliwość zrobienia takiej zbiórki. Oczywiście z udziałem Kasi i Sebastiana - mówi nam Monika Kapral-Tytyn

Wydarzenie zaplanowane jest na 30 czerwca. Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza