Udana zbiórka dla Piotra Wożniaka podczas spotkania piłkarskiego [foto] [video]


Kibice Orła Trzcińska Zdrój spisali się na medal. Podczas ligowego spotkania, które rozegrane zostało w miniony weekend, odbyła się zbiórka pieniędzy dla nastolatka, który jest ciężko chory. W niecałe dwie godziny udało się zebrać blisko 3500 złotych. 


- Gdy otworzyliśmy wspólnie puszkę by przeliczyć zebrane środki pieniężne byłem w szoku. Ogrom banknotów i monet wywołał u nas wielka radość a po przeliczeniu pieniędzy nie kryliśmy wzruszenia. Chciałabym podziękować wszystkim ludziom dobrej woli , którzy przyłączyli się do akcji pomocy dla chorego Piotra. Bez Was nie było by tak wspaniałego wyniku. Dziękuję pani Karinie Sarneckiej za pomoc w zbiórce, wszystkim kibicom , zawodnikom i działaczom. Jesteście Wielcy - mówi w rozmowie z naszym dziennikarzem prezes MKS Orzeł Dawid Bugajski

Zebrana kwota to dokładnie 3125,47 złotych oraz 85,94 euro. 14-latek z Trzcińska Zdroju choruje na nowotwór mózgu. Jego historię przedstawiliśmy w artykule Piotrek potrzebuje pomocy - nastolatek z Trzcińska Zdroju walczy z guzem mózgu.

Ligowy pojedynek pomiędzy gospodarzami a Chrobrym Lisie Pole zakończył się wynikiem 9-1. Zespół jest wciąż liczy się w walce o awans.  


fot/video: MKS Orzeł
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza